Backlingid

Backlingid on SEO üks tähtsamaid komponente. Mööda neid linke käib Google otsingurobot ja niimoodi jõuab ühelt lehelt teisele. Backlingid on siis lingid, mis on üleval kellegi teise lehel ja  viitavad sinu lehele või e-poele. Eesti keeles nimetatakse seda ka tagasilink, aga mina kasutan sõna backlink. Niimoodi nimetavad neid ka enamus SEO spetsialiste nii Eestis kui mujal.  Ja Google hindab neid linke väga.
On tähtis, et sinu lehekülje, e-poe, toote, blogipostituse link oleks paljudel teistel kodulehtedel. Kasuta selleks tutvusi või näiteks palu koostööpartneritel see nende lehele ülesse panna. Võid ju vastata samaga. Sellest on kasu nii sulle kui sinu koostööpartneritele. Mida rohkem linke viitab sinu lehele, seda autoriteetsem on sinu veebileht. Domain rating (DR) ehk domeeni autoriteetsus on SEO seisukohalt väga tähtis. Mida autoriteetsem leht seda paremaid kohti on võimalik Google otsingus saavutada.
Lisaks sisesta oma firma andmed (koos veebilehe lingiga) igale poole vastavatesse netiportaalidesse kuhu võimalik. Jah, ka vana hea neti.ee töötab veel- ära unusta sinna oma kodulehe linki lisamast. Kirjuta teiste inimeste firmade blogidesse arvamusi ja lisa alati ka oma link. Kõik see aitab sinu lehte ja on vahend Google otsingus kõrgemale kohale tõusmisel.

Kui sa ei tea ikka, kuhu sa saaksid oma lehe lingi ülesse panna, siis võta ühendust. Aitame sinul leida need kohad uurides kuidas konkurendid on seda teinud.

Telli Backlinkide analüüs meilt

SEO teenus image
SEO teenus icon

Märksõnad

Vaata infot märksõnade kohta

SEO teenus icon 2

Sisutekstid

Vaata infot sisutekstide kohta

SEO teenus icon 3

Tehniline SEO

Vaata infot tehnilise SEO kohta