Mis on SEO

Mis on SEO teenus
allikas: seosherpa.com

Mis on SEO ehk kodulehe optimeerimine

SEO (Search Engine Optimization) on kodulehtede, veebilehtede, e-poodide optimeerimine google otsingumootori jaoks. Kui potensiaalne klient tuleb google otsingusse ja sisestab sinna märksõna siis tahad just sina et sinu koduleht ilmub esimesena otsingust välja. Sul võib olla tohtult õnne ja siis oledki esimeste seas nähtaval aga suurem võimalus selleks on kui tellid seo teenuse

SEO teenus.

SEO teenus sisaldab mitmeid asju, mis tuleb korda teha, et sinu koduleht Google otsingus esimeste seas välja tuleks. Esmalt tuleb koduleht tehniliset korda teha. Meie esimeseks sammuks on teha SEO Audit ning hakata seal nähtavaid vigu parandama. Samaaegselt tuleb leida sobivad märksõnad, selles aitab märksõnade analüüs. Tuleb kirjutada korralikud sisutekstid ja optimeerida pildid. Kogu projekti vältel tuleb tegeleda backlinkidega, mis on SEO väga tähtis osa. Mis on backlingid loe sealt. Kui teenus läheb töösse siis igal kuul koostame meiepoolse SEO kokkuvõte, kus analüüsime tehtud töid ja saadud tulemusi.  Kõik on läbipastev. Vajadusel selgitame. Kui on vaja teha arendustöid, siis meie koostööpartner saab aidata ka nendega.

Peab arvestama on SEO on pikaajaline töö ja protsess. Sellega peab tegelema alates veebilehe ülessepanekust iga kuu. Sellepärast on meie teenus kuumaksuga. Muidugi on võimalik tellida ka tööst mingi osa. Näiteks ainult märksõnade analüüs. Aga siiski soovitame SEO teenuse võtta 12 kuuks.