Sisutekst.

Sisutekst on SEO väga tähtis osa.  Eriti mis puudutab head SEOd. Alati tuleb meeles pidada, et sisutekstid tuleb kirjutada inimesele, mitte Google otsingumootori jaoks. Tekst peab olema lugejale huvitav. Peab tekkima tahtmine seda ka sõbrale saata, et ka tema seda loeks

SEO sisutekst

Sisutekstid tuleb kirjutada SEO reegleid ja soovitusi silmas pidades.  Tähtis on, et teksti sisse saaksid märksõnad. Loe rohkem märksõnade kohta meie kodulehelt.  Vähem tähtis pole ka teksti liigendus ja loetavus. Lugematut fonti ei taha keegi näha. Teksti sees peaks olema lingid oma lehele ja ka kusagile välja suunavad. Teksti sees peaks olema vähemalt 1 korraliku kvaliteediga pilt.

Sisuteksti pikkus.

See ei ole just kindlaks määratud. Tee lihtsalt pikem ja parem tekst kui konkurendil. Suures plaanis on ette antud, et Googlele võiks meeldida tekst, mille pikkus on 300 sõna  ja seal teksti sees peaks olema 3 – 4 korda märksõna. Aga see ei ole reegel.

Blogipostituse sisutekst

SEO kohapealt on kasulikud blogipostitused. Need võiksid pakkuda lahendust mingile probleemile, millele inimesed lahendust otsivad. Blogi sisse pane kindlasti lingid oma teenusele või toodetele.  Kindlasti jaga neid postitusi ka oma Facebooki ja muudel sotsiaalmeedia kanalitel. Lisa tekstide vahele huvitavaid pilte või mõni video.

Sisuteksti hind

Meie sisutekstid algavad hinnas 50.- + km. Kõik oleneb ka teemast, pikkusest ja paljudest muudest teguritest. Sisuteksti tellimiseks võta meiega ühendust ja me teeme personaalse pakkumise, mis vastab just Sinu nõuetele ja soovidele!

Backlingid

Vaata infot backlinkide kohta

Tehniline SEO

Vaata infot tehnilise SEO kohta

Märksõnad

Vaata infot märksõnade kohta